قوانین دوشنبه بازار

قوانین دوشنبه بازار

1- پرداخت وجه خرید کالا فقط از طریق درگاه سامانه به پرداخت ملت انجام می پذیرد.

2- محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار از زمان سفارش دارای 3 روز ضمانت بازگشت کالا هستند و اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد، مشتری محترم می تواند تا 3 روز بعد از خرید کالا، آن را بازگشت دهد.

3- ارسال رایگان کالای خریداری شده به سراسر کشور در صورت خرید تا سقف 1/000/000 ریال می باشد.

4- استفاده از فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
• خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
• کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
• فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
• ارتباط فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار با مشتریان بر اساس اطلاعات وارده هر شخص مانند نشانی، تلفن، ایمیل و.. امکان پذیر خواهد بود.
• فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار ...

1- از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار، سایت doshanbebazar.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

2- فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار انتخاب می نماید.

3- ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

4- مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار درج می گردد.

5- مسئولیت عدم حضور خریدار در آدرس معرفی شده با وی می باشد و اداره پست اقدام به گذاشتن فیش بسته ی پشتیبانی می نماید

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

1- ارسال سفارشات در محدوده شهر رشت از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست سفارشی یا پیشتاز می باشد.

2- مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از ارسال کالا به هیج وجه قابل تغییر نمی باشد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی دوشنبه بازار بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.

تمامی حقوق این سایت برای فروشگاه دوشنبه بازار محفوظ می باشد
طراحی و پیاده سازی :
کلیه حقوق این سایت برای دوشنبه بازار محفوظ است و نقل مطالب این سایت تنها با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است.